تبلیغات
طراحی بنر - کلاه قرمزی و بچه ننه در اسکار

 کلاه قرمزی و بچه ننه در اسکار

ایرج طهماسب گفت: پیشنهاد دادیم تا «کلاه قرمزی و بچه ننه» به اسکار برود.

وی افزود: فیلم «کلاه قرمزی و بچه ننه» گزینه بسیار خوبی برای معرفی به اسکار است.

طهماسب در تشریح دلایل این پیشنهاد، اظهار کرد: علاوه بر این که این فیلم مربوط به کودک و نوجوان است، حتی اگر از مردم نیز نظرخواهی شود، آنها نیز از این پیشنهاد استقبال خواهند کرد.

وی در عین حال گفت: هنوز تصمیم قطعی مدیران برای معرفی این فیلم جهت شرکت در رقابت اسکار نگرفته اند.

ایرج طهماسب درباره ی ساخت فیلم بعدی «کلاه قرمزی» گفت: هنوز در رابطه با ساخت فیلم های بعدی چه در تلویزیون و چه در سینما برنامه ای نداریم.

وی دلیل استقبال مردمی از فیلم های «کلاه قرمزی» را نتیجه کار حرفه ای و اصولی دانست و گفت: وقتی کاری با عشق و علاقه انجام شود، همیشه با اشتیاق ادامه یافته و نتیجه ی قابل قبولی خواهد داشت.

این کارگردان سینما با اشاره به شخصیت های دیگری که همراه با «کلاه قرمزی» در برنامه های تلویزیونی حضور داشته اند، اضافه کرد: آن طور که قصه ایجاب می کند، از شخصیت ها بهره می بریم و به عنوان مثال در قصه این فیلم ظرفیت حضور سایر شخصیت ها وجود نداشت.

وی با اشاره به تولیدات سینمایی کودک در ایران گفت: خوشبختانه هر سال در کشور تولیدات کودک داریم و این خود گام بزرگی در این راستا است.

طهماسب در ادامه تاکید کرد: اگر فیلم سازان ما قصه هایی جامع داشته باشند که برای همه کودکان دنیا قابل تعریف باشد، می توانیم عرضه کننده سینمای کودک در جهان باشیم


تاریخ : دوشنبه 14 اسفند 1391 | 05:36 ب.ظ |

.: :.